SZLACHETNA PACZKA 2020

"Ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii - armii życzliwości. " - Cleveland Amory

Kolejny raz Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SCES, Grupa Apostolska i kapłani oraz mieszkańcy Tylicza włączyli się do  XX już edycji  Szlachetnej Paczki aby pomóc  Rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych.

Zaangażowanie  klas wraz z wychowawcami i rodzicami pomimo trudnej sytuacji przeszło najśmielsze oczekiwania. Ogromnym sercem wykazali się również parafianie podczas zbiórki do puszek przy kościele oraz zostawiając różne produkty w koszu wystawionym w tym celu w Delikatesach Centrum.

Z uzbieranych produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, przyborów szkolnych oraz zakupionej odzieży zimowej,  obuwia, kołder, poduszek, pościeli, koców i garnków wolontariusze przygotowali 26 paczek. Wszystko to 11 grudnia zostało przewiezione do magazynu w Nowym Sączu a 12 grudnia Paczka dotarła do rodziny.

Rodzina była zaskoczona i bardzo wzruszona ogromną ilością prezentów. Cieszymy się, że kolejny raz udało nam się w tym pięknym, choć bardzo trudnym tego roku, przedświątecznym okresie sprawić tyle radości rodzinie w potrzebie. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za włączenie się w tegoroczną akcję.

 

<< Wróć do poprzedniej strony